GPS Do Motocykli i Samochodów - Do Montażu w Instalacji

f7.jpg
  • HIT!
Dostępność: Dostępny
Cena: 259,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 259.00

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

GPS do lokalizowania motocykli to nowy sposób na bez-abonamentowy monitoring pojazdów. Umożliwia uzyskanie precyzyjnych danych o lokalizacji i stanie monitorowanego motocykla. Wszystkie informacje przekazywane są poprzez moduł GSM wyposażony w inteligentne zarządzanie danymi. W ten sposób można zdalnie monitorować samochody ciężarowe, samochody osobowe i inne. Ten lokalizator wyposażony jest w wiązkę kabli(+/-) które należy podłączyć pod stałe zasilanie 12V/24V.
Główną funkcją lokalizatora jest ustalanie pozycji oraz rejestrowanie trasy. Jednak, jego możliwości są znacznie większe, wszystko za sprawą inteligentnego systemu zarządzania danymi. Urządzenie pobiera energię z akumulatora 22mAh.
Wyświetlanie na mapie aktualnej pozycji urządzenia w czasie rzeczywistym (odświeżanie pozycji co 30 sekund). Sprawdzenie przebytej trasy urządzenia do 1 miesiąca wstecz. Sprawdzenie prędkości urządzenia w każdym punkcie. Sprawdzenie postojów urządzenia. Automatyczne obliczanie przebytych kilometrów
Powiadomienie o przekroczonej prędkości .Powiadomienie o utracie sygnału GPS lub GSM. Powiadomienie o opuszczeniu lub przybyciu do geostrefy To funkcja, która umożliwia stworzenie wirtualnego ogrodzenia na dowolnym obszarze na mapie - każde przekroczenie wyznaczonego terenu skutkuje przesłaniem alarmu E-MAIL ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi tego zdarzenia. Automatyczne "wyciąganie" nazw miejscowości.

W zestawie:
- lokalizator
- Przewody z bezpiecznikiem do 12-24V
- Instrukcja w języku polskim

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl