Uniwersalny Zestaw Mikro Dyktafon - Mikro GPS - 3mm Mikrofon GSM

Dostępność: Dostępny
Cena: 599,00 zł

Symulacja została wykonana dla produktu podstawowego 599.00

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Uniwersalny zestaw 3 urządzeń do kompleksowej ochrony mienia i ruchomości. Pozwala jednocześnie lokalizować położenie, słuchać na żywo otoczenia i nagrywać rozmowy.
W skład zestawu wchodzą 3 profesjonalne urządzenia:
- Miniaturowy Lokalizator GPS
- Mini Dyktafon z Kluczem
- Płaski Mikrofon GSM
Urządzenia można używać jednocześnie lub osobno - zależnie od potrzeb.

Mikrofon GSM
Najmniejszy Dyktafon do nagrywania dźwięku z dużej odległości. Rejestruje ludzki głos bez zniekształceń z odległości nawet 20 metrów. Tak mały, że można go zaszyć w ubraniu lub torebce. Bardzo czuły, wbudowany mikrofon usłyszy każdą rozmowę z odległości nawet 20 metrów.
Dyktafon jest prosty w obsłudze - urządzenie obsługuje się jednym przełącznikiem. Po włączeniu urządzenie nagrywa ciągle przez 12 godzin, do wyłączenia lub rozładowania baterii.
Nagrania można odtwarzać na komputerze lub laptopie, podłączając do gniazda USB za pomocą specjalnego klucza (która jest w zestawie). Bez klucza osoby niepowołane, nie mogą odsłuchać nagrań lub ich skasować.
Nagrania odtwarzają wszystkie komputery i laptopy. Na komputerze z systemem Windows program: Windows Media Player. Na komputerach z systemem iOS program: iTunes.
Na jednym ładowaniu dyktafon działa przez 12 godzin. Po rozładowaniu zapisuje w pamięci nagrania i po cichu wyłącza się. Ładowanie urządzenia dokonuje się po podłączeniu do gniazda USB w komputerze lub z ładowarki telefonicznej.

- Czas nagrywania: około 50 godzin
- Jakość nagrania: 128kbps
- Format plików: wav
- Wbudowana pamięć - 4GB
- Wbudowany mikrofon
- Wbudowany akumulator polimerowy (czas pracy do 12 godzin)
- Czas ładowania: ok 1 godz.
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, Mac OS, Linux
- Interfejs USB - 1.1/2.0
- Wymiary: 44mm x 15mm x 6mm

Lokalizator GPS
W pełni ustawiony, gotowy do użytku, Lokalizator GPS. Urządzenie zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu kontroli pojazdów i ruchomości. Wkładasz kartę telefoniczną i kartę pamięci. Urządzenie zaczyna automatycznie pracować i pokazywać na mapie internetowej swoją pozycję na laptopie, tablecie lub telefonie. Najmniejszy Lokalizator GPS do samochodów, ciężarówek, motocykli i maszyn budowlanych.
Urządzenie wysyła za pomocą SMS-ów swoją pozycję (długość i szerokość geograficzna, prędkość, datę, godzinę oraz stan naładowania akumulatora), którą odczytujemy na mapie w telefonie . Niewielkie wymiary (36x24x10mm) i prosta obsługa pozwalają kontrolować trasę przejazdu na telefonie komórkowym lub na ekranie komputera.
W każdej chwili można zdalnie włączyć dyktafon nagrywający dźwięki z kabiny. Nagrania można odsłuchać zdalnie dzwoniąc na nr karty w urządzeniu.
Lokalizator posiada wbudowany mikrofon do kontroli kabiny pojazdu. Wystarczy do niego zadzwonić i można słuchać rozmów w kabinie samochodu.
Posiada wbudowany wysokiej klasy odbiornik GPS oraz moduł GSM. Urządzenie działa na obszarze całej Europy.

Dokładność do 5m
Zasilanie: 3.7V 400mAh (Bateria Li-Ion)
Czas pracy na baterii: około 48 godzin
Wymiary: 36x24x10mm
Waga: 15g
Warunki pracy: -20/+85 stopni C

Mikrofon GSM
Najcieńszy na rynku mikrofon gsm o zasięgu globalnym. Idealnie nadaje się do ukrycia w ubraniach, torbach lub innych ciasnych zakamarkach. Jego wymiary pozwalają zainstalować go w miejscach, w których inne urządzenia nie mieszczą się. Do mikrofonu trzeba włożyć kartę SIM. Potem wystarczy zadzwonić na numer karty SIM, aby słuchać co się dzieje w otoczeniu mikrofonu. Mikrofon przekazuje dźwięk podczas rozmowy telefonicznej.
Dzięki transmisji przez sieć GSM urządzenie ma nieograniczony zasięg, wystarczy że będzie w zasięgu sieci GSM.
Urządzenie pozwala na lokalizację samochodów i osób przez sieć GSM. Podaje pozycję urządzenia względem najbliższego nadajnika GSM w danej miejscowości. Ustala miejscowości łącznie z przysiółkami, a w dużych miastach nazwy ulic, na których - w przybliżeniu - znajduje się lokalizowany samochód lub osoba.
Zasilanie z wbudowanego akumulatora. Ładowanie akumulatora przez podłączenie do gniazda USB w komputerze.
Wymiary: 50x18x3 mm

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl